הפנים, לפי הרפואה הסינית המסורתית, הם השתקפות של מה שקורה בגוף שלנו. לכן, מטפלים ברפואה סינית מאבחנים את מטופליהם, בין היתר, באמצעות הפנים שלהם. אם מתגלה איזושהי בעיה או חולי בפניו/ה של מטופל/ת, הם יטפלו בגוף של המטופל/ת – והבריאות הפנימית תשוקף גם חיצונית. פתרון קבוע לבעיות של אקנה (חצ'קונים) ושל עור נפול הוא גוף בריא ומאוזן – ואת זה אפשר להשיג בעזרת דיקור.

"דיקור קוסמטי" מכונה גם "דיקור מתיחת פנים". בטיפול זה משתמשים בדיקור המסורתי כדי להאט סימני זיקנה בעור,למיצוק העור ולהחזרת הברק הצעיר ללחייך.

דיקור קוסמטי היא בחירה נפלאה לאלו שרוצים לרענן את עור פניהם מבלי להזריק בוטוקוס או לבצע התערבות כירורגית כלשהי.
היא בחירה נפלאה גם עבור אלו שרוצים שהעור שלהם יראו במיטבו, וזאת מאחר שהוא משלב נקודות דיקור מסורתיות בגוף יחד עם נקודות דיקור בעייתיות בפנים.

ריכזתי עבורכם 10 יתרונות של הדיקור הקוסמטי:

 • הדיקור הקוסמטי משפר את זרימת הדם בעור. זרימת הדם שלנו נוטה להאט עם הגיל. הדיקור מחזיר את הקולגן והאלסטין (חלבונים החיוניים לגופנו) בחזרה למקום בו אנחנו רוצים אותם – בפנים ובצוואר.
 • זרימת הדם המוגברת גורמת למתיחה של העור, לאחידות בגוון העור, להפחתה של קימטוטים בעור – ואפילו להרמת הצוואר ולהפחתה של "שקיות" מתחת לעיניים. הדיקור עוזר להרפייה של רקמות שריר עמוקות ולחיזוק של אלו הרפויים מדי. בנוסף, דיקור קוסמטי מרים ומעצב את הלחיים וקו הלסת ואף את הגבות והעפעפיים.
 • דיקור קוסמטי הוא טיפול בטוח. אין תופעות לוואי, למעט סימנים זמניים, שמחלימים תוך פחות משבוע ימים. אינך צריך/ה לחשוש מפני נפיחות, הליכים כושלים ומפחידים.
 • הטיפול יתרום לבריאותך הכללית. במהלך הטיפול, תינתן תשומת לב לבריאות הכללית שלך. מצב העור שלך לא ישתפר אם הבריאות שלך בכללותה לקויה. הטיפול מחייה את גוון העור באמצעות גירוי מרפא מקומי בפנים וכן באמצעות איזון של מערכות הגוף השונות.
 • דיקור קוסמטי יעיל בטיפול באקנה, באקזמה של העור וברוזציאה (Rosacea). הדיקור מאזן את הגוף, איזון שמקל על פצעונים בעור – כרוניים וכן פצעונים הנגרמים מתנודות הורמונליות חודשיות.
  למשל, רוזציאה, לפי הרפואה סינית, נגרמת לעתים קרובות כתוצאה מבעיות עיכול. טיפול בבעיות אלו יגרום להפחתה באדמומיות וגירוי של רקמת העור.
 • דיקור קוסמטי מרגיע. רבים מכם ודאי חושבים שמשונה שטיפול בדיקור יכול להיות מרגיע. אולם, הדיקור מגביר את השחרור של אנדרופינים למוח, מה שגורם לתחושות של רוגע ולפחות מתח – מרגע הטיפול עצמו, ולמשך כמה ימים אחריו.
 • דיקור קוסמטי נטול כימיקלים. אין שימוש בחומצות, בבוטוקס או בהזרקה של חומרים כלשהם, והקרמים שבהם אנו עושים שימוש הם טבעיים ועל בסיס צמחים מרפאים.
 • דיקור קוסמטי יכול לסייע בהורדת נפיחות. נפיחות בפנים יכולה להעיד על בעיות פנימיות (כגון בעיות עיכול, אלרגיות, בעיות בניקוז הלימפטי ועוד), שדיקור יכול לסייע בפתרונן. לא רק שהדיקור יכול להפחית את הנפיחות, אלא שהוא יכול לרפא אותך מבפנים.
 • השפעת הדיקור הקוסמטי יכולה להישמר לאורך שנים. דיקור קוסמטי לרוב כולל סידרה של כ-10 טיפולים שבועיים. את השפעת הסידרה ניתן לשמר על-ידי טיפולים עתיים של פעם בכחצי שנה.
 • דיקור קוסמטי לא מצריך זמן החלמה. אפשר לקבל טיפול דיקור קוסמטי במהלך הפסקת הצהריים ולחזור לשיגרת היום זוהרים ורגועים.

אשמח לעזור בכל שאלה.

רייצ'ל קניגסון

לקביעת תור השאירי פרטיך כאן ונחזור אליך בהקדם או חייגי 02-5664155

אני רוצה לקבוע טיפול דיקור קוסמטי

דיקור קוסמטי