בועז קולודנר

חי בירושלים ועוסק מעל 20 שנים בתחומי הרפואה הסינית והיפנית.
בעשור האחרון הינו מייסד ובעליו של המרכז הרב-תחומי "נקודת מגע" במושבה הגרמנית בירושלים.
בועז ממשיך כל העת ללמוד, ללמד ולהתעדכן בשיטות השונות ומעביר את הידע הרב לאסיסטנטים ולתלמידיו הרבים לאורך השנים באמצעות קורסים והכשרות ייחודיות.
בין היתר, מנחה את התכנית ללימודי רפואה יפנית (Acupuncture Japanese Style) למטפלים בארץ ובעולם.
בעבר היה מרצה בכיר במכללת רידמן ירושלים בתחומים שונים.
בועז הינו בוגר מסלול רב שנתי ברפואה יפנית ב – KM INSTITUTE בהנחיית רן כליף והשתתף בהשתלמויות ובלימודים מתקדמים של Kiiko Matsumoto, David Euler, Stephen Birch, Tsuyoshi Shimamuro ועוד. בנוסף, השתלם פעמים רבות בסין וביפן ולמד את שיטתם של Dr Richard Tan, Yamamoto, Dr. Stephen Kaufman ועוד רבים.
"כאשר הקמתי את מרכז 'נקודת מגע' עמד בפניי אתגר לא קטן:  להטמיע את תחום הרפואה המשלימה בחברה הירושלמית. יסדתי את המרכז מתוך כוונה לספק שירותי רפואה משלימה נבחרים ברמת הטיפול, השירות והמקצועיות הגבוהים ביותר. ביקשתי להקים מרכז שיוביל את תחום הרפואה הסינית בירושלים. ואכן, לאחר שנים של עבודה ורכישת ניסיון, כיום המרכז מהווה מוקד חשוב ללימודים וקידום עבור סטודנטים ומטפלים. אנו מציעים במרכז מגוון טיפולים הניתנים על ידי טובי המומחים בירושלים. העבודה במרכז נעשית בשיתוף פעולה בין מטפלים ותוך שאיפה מתמדת ללימוד, מחקר והתעדכנות מקצועית.
"הרפואה הסינית היא חוכמה עתיקת ימים שצברה ניסיון מעשי רב במהלך השנים.  בעבר היה הממסד הרפואי ספקן בנוגע לרפואה המשלימה. היום קיימת פתיחות גדולה יותר והבנה שתהליך ריפוי דורש מעורבות של גוף ונפש גם יחד ונכונות לאמץ גישות אלטרנטיביות ואינטגרטיביות עם הטיפול הרפואי הממסדי.
מי ייתן ועבודתנו במרכז נקודת מגע תמשיך להוביל אותנו למתן שירות רפואי שלם.

שתף את הסיפור הזה, בחר את הפלטפורמה שלך!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *