הטיפולים שלנו

מחט דיקור ברגל

רפואה סינית: דיקור | אקופונקטורה

דיקור סיני (אקופונקטורה) עם המומחים לרפואה סינית של מרכז נקודת מגע בירושלים acupuncture in jerusalem
ה דיקור הסיני – הינו אחד מאבני היסוד של הרפואה הסינית העתיקה. הטיפול מתבצע באמצעות החדרת מחטים חד פעמיות עדינות על גבי נקודות אנרגטיות בגוף

הכשרת מטפלים ברפואה סינית ורפואה יפנית

רפואה יפנית

ה"רפואה היפנית" הינה רפואה סינית מסורתית שפותחה ע"י מאסטרים יפנים במשך האלף האחרון. למעט כמה שינויים המקובלים בכל שיטות הדיקור הסיני ברחבי אסיה, הרפואה היפנית מושתתת על אותם יסודות, טקסטים, נקודות, מרדיאנים ופילוסופיה.

טיפול טווינה

טווינה

הטיפול בטווינה מתבצע תוך שימוש במספר רב של מניפולציות (תנועות) ידניות ומושם בו דגש רב על אופן עבודת המטפל. הטיפול הינו דינאמי, ממריץ ומרענן.

טיפול רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה

שיטת טיפול ואבחון של עיסוי בכפות הרגליים, לפיה הרגל היא איבר סומאטוטופי, דהיינו שהגוף כולו רשום בה והיא משקפת את תיפקוד מערכות הגוף.

עיסוי שוודי-רפואי

עיסוי שוודי-רפואי

עיסוי שוודי הינו העיסוי הפופולארי ביותר. הסיבה לכך נעוצה ביעילות הטיפול והיותו מותאם לכולם. העיסוי השוודי מפנק, מרגיע ומשחרר שרירים תפוסים, ממריץ את מחזור הדם, מאפשר זרימה טובה יותר של מערכת הלימפה ומזרים חמצן לתאי הגוף ועל ידי כך מפנה פסולת מהשריר ומאיץ את קצב חילוף החומרים.

ייעוץ תזונתי וצמחי מרפא

הרפואה הנטורופתית המודרנית מקורה ברפואה המסורתית של תרבויות העולם השונות והיא משלבת בתוכה שיטות טיפול עתיקות יומין. במקביל לכך, ממשיכה הנטורפתיה להתפתח בהתאם למחקרים מודרניים המבוססים על המדע הרפואי העכשווי.

טכניקות מגע מתקדמות

טכניקות מגע מתקדמות

בשנים האחרונות אנו נוכחים לדעת שיש ביכולתנו להפחית בצורה משמעותית את הכאב של המטופלים שמגיעים אלינו עם כאב שקשור לשלד ולשרירים.
טיפולי השלד והשרירים שמתבצעים בנקודת מגע על ידי צוות המומחים שלנו הם טיפולים יחסית קצרים אבל מאוד עוצמתיים, ומפחיתים ואף מעלימים את הכאב של המטופל – וכל זאת ללא צורך בשימוש במחטים או מכשור מיוחד.

עיסוי פנים

שיאצו

שיאצו היא שיטת טיפול יפנית בעלת שורשים המושתתים על תיאוריות סיניות עתיקות. הטיפול נעשה על מזרן עם בגדים, ובו המטפל מפעיל לחץ על-גבי הרשת האנרגטית של הגוף במטרה ליצור חיבור מחדש באיזורים שאיבדו תקשורת ובכך להחזיר את ההרמוניה לגוף.

טיפול אבנים חמות

עיסוי אבנים חמות

מקורה של שיטת טיפול זו בשבטים האינדיאנים, שם היו משלבים בעיסוי אבני בזלת מחוממות על מנת לגרום להזעה ולניקוז כל הרעלים מהגוף.
עיסוי בשילוב עם אבנים חמות מאפשר לגוף להרפות ולהגיע לאיזון ורגיעה.
במהלך העיסוי מונחות אבנים חמות על איזורים שונים בגוף (על הגב, בטן, רגליים וידיים) וכן מועברות על הגוף כחלק מהעיסוי.

Tapping 2

EFT – טיפול מבוסס רגש

EFT היא טכניקת טיפול רגשי, המבוססת ברובה על אלמנטים מהרפואה הסינית.
הטיפול יכול לסייע במקרים של לחץ, סטרס, חרדות, פחדים, פוביות ופוסט טראומה.