ייעוץ תזונתי וצמחי מרפא

הרפואה הנטורופתית המודרנית מקורה ברפואה המסורתית של תרבויות העולם השונות והיא משלבת בתוכה שיטות טיפול עתיקות יומין. במקביל לכך, ממשיכה הנטורפתיה להתפתח בהתאם למחקרים מודרניים המבוססים על המדע הרפואי העכשווי.

הגישה הנטורופתית גורסת כי תזונה נכונה חיונית לבריאותו ולרווחתו של האדם. לכל אדם צרכים תזונתיים ייחודיים, מזונות אליהם הוא רגיש ומזונות אחרים העשויים להועיל לו.

במפגש הייעוץ התזונתי נבדקים מצבו הבריאותו והנפשי, משקלו, אורחות חייו ותזונתו של המטופל, ובהתאם לאלו מורכבת עבורו תוכנית תזונתית אישית.

הייעוץ מתאים לחולים כרוניים, לסובלים מהפרעות אכילה, מבעיות משקל וכן כמניעה לאנשים בריאים הרוצים לשמור על בריאותם.

בטיפול מתבצעת הערכת מצב ואבחון ראשוני המסייעים להתאמת גישת טיפול אישית תוך שימת דגש על כל התסמינים והמחלות בהיבט שלם ומקיף. בבואנו לבנות תכנית אישית אנו נעזרים במספר כלים וביניהם: שימוש בתחום המעודכן ביותר של "תוספי התזונה" (ויטמינים, פרוביוטיקה ועוד)ככלי טיפולי אישי ומדויק. כמו כן- אנו משלבים טיפול בצמחי מרפא המתאימים לכל מקרה לגופו והמפוקחים על ידי מומחים.

תזונה נכונה ובריאה משמשת ככלי מרכזי בטיפול הנטורופתי וברפואה הטבעית בכלל ועל כן, הטיפול מבוסס על הדרכה וייעוץ תזונתי כאשר מתקיימת שימת דגש על אכילת מזונות שלמים ואורגניים כחלק מכל טיפול. כיום ידוע כי תזונה מלאה, עשירה בויטמינים ומינרלים ודלה במזונות מעובדים, מהווה תשובה יעילה לקשת רחבה של מצבי חולי ובעיות בריאותיות נפוצות ובייעוץ התזונתי המטופל מודרך ומוכוון לקראת תזונה שכזאת. מטרת התכנית לתמוך ולחזק את בריאות וחוסן הגוף בהתאם לרקע האישי של כל מטופל (לדוגמא: סוכרת, אנמיה, עודף משקל, כאבי מפרקים, לחץ דם, גיל המעבר, גיל ההתבגרות, בעיות עיכול, בעיות נשימה ועוד) תוך שימוש במגוון הגישות הטיפוליות השונות הקיימות.

אנו, בנקודת מגע, דוגלים בטיפול ידידותי המותאם לאורח חיינו ובטיפול הנטורופתי אנו פועלים לפי עקרונות התומכים בריפוי ומניעת המחלה. כמו כן,  הקשר שבין הגוף לנפש ובין הנפש לגוף מאד חשוב לנו בנקודת מגע.

אנו עומדים לרשות מטופלינו לתמיכה ולהדרכה תוך שיתוף, הסברה ואחריות משותפת להצלחת הטיפול.

אורך הטיפול: כשעה
מחיר: 300 ש"ח

(יש אפשרות לרכוש סידרת טיפולים במחיר מוזל)

לכל הטיפולים שלנו

אני רוצה לקבוע תור לייעוץ תזונתי וצמחי מרפא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *