מטפלים ברפואה משלימה ב"נקודת מגע"

בקליניקה שלנו עובדים מטפלות ומטפלים ברפואה משלימה המומחים במגוון רחב של טיפולים, ביניהם: דיקור סיני, רפואה יפנית, עיסוי שוודי/עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה, טווינה, שיאצו ועוד.

הצוות שלנו ישמח להתאים לך תכנית טיפולים בהתאם לצרכייך האישיים, שתיתן את המענה הטיפולי המדוייק ביותר עבורך. התכנית יכולה לכלול שילוב של כמה סוגי טיפולים וכמובן שיעורי פילאטיס אצלנו בסטודיו "נקודת מגע" – הכל תחת קורת גג אחת ובשיתוף פעולה בין המטפלים והמדריכים.

אנחנו ב"נקודת מגע" מתחייבים לרמה המקצועית הגבוהה ביותר, לצד יחס אישי לכל לקוח ולקוחה. לכן, המטפלים והמטפלות שלנו הם מומחים בתחומם, לומדים ומתמקצעים כל הזמן, ומוצאים לכל מטופל ומטופלת פתרונות חדשים ויצירתיים.

בועז קולודנר

חי בירושלים ועוסק מעל 20 שנים בתחומי הרפואה הסינית והיפנית.
בעשור האחרון הינו מייסד ובעליו של המרכז הרב-תחומי "נקודת מגע" במושבה הגרמנית בירושלים.
בועז ממשיך כל העת ללמוד, ללמד ולהתעדכן בשיטות השונות ומעביר את הידע הרב לאסיסטנטים ולתלמידיו הרבים לאורך השנים באמצעות קורסים והכשרות ייחודיות.
בין היתר, מנחה את התכנית ללימודי רפואה יפנית (Acupuncture Japanese Style) למטפלים בארץ ובעולם.
בעבר היה מרצה בכיר במכללת רידמן ירושלים בתחומים שונים.
בועז הינו בוגר מסלול רב שנתי ברפואה יפנית ב – KM INSTITUTE בהנחיית רן כליף והשתתף בהשתלמויות ובלימודים מתקדמים של Kiiko Matsumoto, David Euler, Stephen Birch, Tsuyoshi Shimamuro ועוד. בנוסף, השתלם פעמים רבות בסין וביפן ולמד את שיטתם של Dr Richard Tan, Yamamoto, Dr. Stephen Kaufman ועוד רבים.
"כאשר הקמתי את מרכז 'נקודת מגע' עמד בפניי אתגר לא קטן:  להטמיע את תחום הרפואה המשלימה בחברה הירושלמית. יסדתי את המרכז מתוך כוונה לספק שירותי רפואה משלימה נבחרים ברמת הטיפול, השירות והמקצועיות הגבוהים ביותר. ביקשתי להקים מרכז שיוביל את תחום הרפואה הסינית בירושלים. ואכן, לאחר שנים של עבודה ורכישת ניסיון, כיום המרכז מהווה מוקד חשוב ללימודים וקידום עבור סטודנטים ומטפלים. אנו מציעים במרכז מגוון טיפולים הניתנים על ידי טובי המומחים בירושלים. העבודה במרכז נעשית בשיתוף פעולה בין מטפלים ותוך שאיפה מתמדת ללימוד, מחקר והתעדכנות מקצועית.
"הרפואה הסינית היא חוכמה עתיקת ימים שצברה ניסיון מעשי רב במהלך השנים.  בעבר היה הממסד הרפואי ספקן בנוגע לרפואה המשלימה. היום קיימת פתיחות גדולה יותר והבנה שתהליך ריפוי דורש מעורבות של גוף ונפש גם יחד ונכונות לאמץ גישות אלטרנטיביות ואינטגרטיביות עם הטיפול הרפואי הממסדי.
מי ייתן ועבודתנו במרכז נקודת מגע תמשיך להוביל אותנו למתן שירות רפואי שלם.

אהרון מחלב

מטפל מומחה ברפואה סינית ורפואה יפנית.
אהרון בעל ניסיון קליני עשיר ומוכח של למעלה מעשור בפתרון מגוון רחב של בעיות בשיטות הרפואה היפנית, בקופות החולים, במחלקה לרפואה משלימה בבית החולים שערי צדק ובמרכז "נקודת מגע".
מלמד רפואה סינית בבית הספר ללימודי המשך של נקודת מגע וכן מלמד אנטומיה ופיזיולוגיה בבית הספר להכשרת מדריכי פילאטיס של נקודת מגע.
אהרון נמצא בקשר הדוק עם מיטב הרופאים והמטפלים המובילים בתחום ומאמין בלמידה מתמדת, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
  • בוגר מכללת רידמן לרפואה סינית, מתמחה בבעיות אורתופדיות והגיל השלישי.
  • בוגר KMI-Institute ברפואה יפנית.
  • עבר השתלמויות מעשיות בבית החולים ZHEJIANG (האנג-זו, סין)
  • עובד ב'נקודת מגע' עם בועז קולודנר משנת 2008.
עדיף למנוע את המחלה מלרפא אותה' (תומאס לאב פיקוק) – זהו עקרון היסוד המלווה אותי בעבודתי, לתת את המענה הנכון והראוי לכל מטופל באשר הוא

מוניק טיירי

בוגרת מכללת רידמן ועברה קורסים מקצועיים נוספים בהודו ובתאילנד.
רפלקסולוגית בכירה, מטפלת בעיסוי שוודי כעשור.

תמיד אהבתי לטפל ולעזור לאנשים וככל שעבר הזמן החלטתי שזהו ייעודי בחיים. ככל שהתעמקתי ברופאה האלטרנטיבית למדתי והבנתי כמה העולם הזה מופלא ועצום.

אני מתאימה את הטיפול למטופל/ת ולפעמים מוסיפה "שיעורי-בית" של תרגילי נשימה או מתיחות מסויימות לאזור הכאב.

צביאל פריינטה

בוגר לימודי ה"קולג' הישראלי" ללימודי נטורופתיה וטיפולי מגע. מלבד תחום הנטורופתיה, מתמחה בעיסוי הוליסטי רפואי, שיאצו, רפלקסולוגיה (רפלקסולוג בכיר), טווינא, פרחי באך וקורסים נוספים להעשרת הידע ולקבלת כלים נוספים לטיפול.
האבחון שצביאל עושה הינו מקיף, וכולל בחינה של בדיקות דם, תשאול רחב, אבחנת לשון, שפת גוף והתרשמות הוליסטית מקיפה.
בטיפול אני משלב את הידע והניסיון ברגישות והקשבה למען התאמת גישה ותוכנית טיפול לכל מטופל.
האמת הטיפולית שלי היא טיפול המבוסס על גופי ידע מערביים רפואיים, שמשלב את כל הידע האמת והיופי אשר ברפואה הטבעית.

איליה ויסלוגוזוב

בוגר מכללת רידמן ללימודי רפואה סינית, בוגר לימודי רפואה יפנית אצל בועז קולודנר וסדנאות מתקדמות לטכניקות מגע מתקדמות.
מטפל במגוון של שיטות מגע ודיקור כבר למעלה מ-5 שנים ומאמן כושר גופני.
בטיפולים, איליה משלב את הידע של הגישות המסורתיות הסינית והיפנית עם הידע שלו כמאמן כושר, על מנת לטפל בכל אחד ואחת ממטופליו בצורה היעילה והטובה ביותר
התובנה שהעיקר בכל מיומנות היא ספונטניות נרכשת, והדרך לרכוש אותה היא להתמקד בפעולה, להתעלם מכל מה שמסביב ולתרגל אותה שוב ושוב… (גו'אנג דזה) – זה העיקרון שאני דוגל בו במטפל וכמאמן.

מיטל מזרחי

מטפלת ברפואה משלימה משנת 2012, בוגרת מכללת ברק לנטורופתיה.
מטפלת בעיסוי, אבנים חמות, רפלקסולוגית בכירה, מאסטר רייקי ועוד.
במסגרת הטיפול, משלבת מספר טכניקות על מנת לשפר את בריאותו של המטופל
 נפש בריאה – בגוף בריא.

איתמר קגן

מטפל בשיטת EFT ומלמד קורסים מתקדמים בטכניקה זו. עוסק ברפואה טבעית למעלה מעשור. התחיל את דרכו כמטפל שיאצו ודמיון מודרך, והתרחב עם הזמן לתחומים נוספים, ביניהם דיקור נוירולוגי, צמחי מרפא ואבחון באיריס ובלובן העין.
איתמר החליט להעמיק בתחום הרגשי ולהפוך אותו לעיסוק מרכזי בקליניקה.
היכולת לקחת אירוע שנחקק כפוגעני וחוסם, ובסוף התהליך לראות איך הוא הפך למעצים ומניע, ממשיך להדהים אותי ודוחף אותי להתעמק יותר ויותר בתחום הזה.
אני מאמין כי לעולם לא מאוחר מדי לחוות ילדות מושלמת, והילד/ה שבנו מחכה שנבוא לעזור לו/ה בזה.

שרה דבורה מילס

מטפלת בעיסוי שוודי משולב, רפלקסולוגיה ועיסוי נשים בהריון ואחרי לידה.
בוגרת מכון שוודי (Swedish Institute) בניו-יורק לפני למעלה מ-2 עשורים.
מאז ממשיכה לעבור קורסים מקצועיים נוספים כדי לחזק ולחדש את הידע שלה. שרה דבורה היא גם מאמנת כושר, חגורה שחורה בקרטה, ולומדת טאי צ'י ומדיטציה. שילוב הידע מכל העולמות הופך את הטיפול אצלה להוליסטי ומשמעותי.
לטיפולי מגע יש השפעה עצומה על האיזון בין הגוף והנפש.
התפקיד שלי, בעיניי, הוא לשפר את האיכות חיים שלך.